Yorumlar

Gerçek Kullanıcıların Değerlendirmeleri

Orhan  B******

Okul müdürü (Diyarbakır - 1978) Gerçekten de yıllardır kelime öğrenmek için denemediğim yol kalmadı kurslara gittim. kapsamlı ve öğretici kelime setleri aldım sıkıldığımdan dolayı devam edemedim. 2 gündür siteden haberim oldu inceledim. işte bu dedim.

Nur  A****

----- (İzmir - 1982) İngilizcemi geliştirmek için iyi bir site arıyordum ama bu kadar iyisini bulabileceğimi hiç tahmin etmemiştim.elinize sağlık,çok teşekkürler...

Özge  K*********

Öğrenci (Bursa - 1991) Bu siteye hayran kaldım.

Asmin  B*****

Öğrenci (Konya - 1996) BEN BEĞENDDİM

Hasan  U****

Polis (Bursa - 1990) Merhaba arkadaslar bu site dünyada gordüğüm en iyi site bu site çocuklara çok faydalı olacaktır herkese lütfen oneriniz bu sayfayı ki bu sayede Türkiyemzin çocukları bilgilensin ve Türkiyemiz eğitim yolunda dolsun.

Ceyda  K*****

Öğretmen (Adana - 1985) Bu siteyi çok beğendim.

Serkan  A*****

Mühendis (Ankara - 1984) Site çok başarılı. Bu başarıların devamını dilerim.

Mehmet  A**

Fayanscı (Manisa - 1984) Benim bu siteye girmemin amacı İngilizceyi yüksek seviyede öğrenmek istiyorum Allah yardım etsin amin....

Sultan  C***

Mali müşavir (İzmir - 1978) Tesadüf buldum siteyi ve hazine bulmuş gibi sevindim... Teşekkürler emeği geçenlere...

Muhammet  T********

Muhasebe (Mardin - 1989) Gerçektende bende çok hayran kaldım bu siteye güzelmiş çok faydalı buldum.

Elif  S******

Öğrenci (Konya - 1991) Bu siteyi çoook beğendim emeği geçen herkese çoook teşekür ediyorm. İnşallah sayenizde İngilizcemi geliştircem. Herkese tavsiye ediyorum.

Ebru  D*****

Eczacı (Bursa - 1987) Kelime oyunu hoşuma gidiyor.

Hakan  A*****

İthalat (İstanbul - 1978) Güzel Site.

Kadir  E*****

Öğrenci (İzmir - 1989) Teknolojinin imkanlarını zorlamak gerektiğini söyleyenlerin anımsadığı düşüncenin pratik akisleriyle başbaşasınız... Tebrikler.

Şeyma  C********

Öğrenci (Elazığ - 1994) Sitenizi ilk defa ziyaret ediyorum. İnterne üzerinde reklamlar sayesinde keşfettim burayı. Özellikle öğretmen sıkıntısı çeken öğrenciler için çok faydalı olacağını umuyorum. ( Mesela ben ) Henüz 5 dakikadır buradayım ve sisteminize hayran kaldım. Temeli tamamen öğrenme ve öğretme üzerine. Çoğu arkadaşıma önerebileceğim bir site. Neyse, çok konuşmayayım yine. Biraz daha göz atayım. :-)

Ece  S******

Öğrenci (Kocaeli - 1989) Bence çok iyi bir site herkesin üye olmasını isterim bu siteyi kurana çook ama çok teşekürlerim iletiyorum sevgiler saygılarr...

Ahmet  A*****

Öğrenci (İstanbul - 1992) Gerçekten aradığım site burası. İngilizce öğrenmek istiyorsanız hemen Ücretsiz Üye olunuz.

Ali  D*****

Otomotiv (Konya - 1982) Daha önceden bu tür sitelerin reklamını çok gördüm. Yine aynısıdır ama girip bakıcam dedim. Gerçekten çok farklı ve çok güzel bir site. Elinize yüreginize sağlık. Teşekkürler.

Emy  Ç*****

Öğrenci (Şanlıurfa - 1993) Ben size soru sormak değiL çok teşekkür etmek istedim.Bu siteyi oluşturanlara ve emeği geçen herkese çook çok teşekkür ediyorum.Tam istedğm gibi bir site. Emeğinize sağLık.Saygılar!

Yasemin  A*****

Öğrenci (Diyarbakır - 1994) Ben bu siteyi beğendim tşkr.