Yorumlar

Gerçek Kullanıcıların Değerlendirmeleri

Bahar  Ş***

(Eskişehir - 1981) Merhabalar ingilizce kursuna başladım fakat gerçekten yetersiz gördüm bu yüzden sitenizi keşfettim ve gerçekten bana çok ama çok yararlı oldu olacağınada inanıyorum.

Emrah  T*****

(Malatya - 1985) Çok güzel bir program...

Ali  A********

(Trabzon - 1981) Paket progamınız çok başarılı,hizmetinizi beğeniyorum.arkadaşlara tavsiye edebileceğim bir site.

Ahmetdeniz  Ö*****

(Malatya - 2000) Çok severeek çalışıyorum teşekkürler.

Harun  Y*****

(Ankara - 1975) Paketin demosunu kullandım ve üye oldum ilgi çekme özelliği yüksek ayrıca insan çalışırken sıkılmıyor kolaydan zora doğru gitmesi hatırda bırakma oranı yüksek aklınızda kalmıycanı düşünmenize rağmen farklı bir zamanda kelimeyi gördüğünüzde anımsıyorsunuz tabiki ileri düzey için yorum yapamam ama ben öğrenmek istiyorum bu sorunu çözmek istiyorum umarım emekleriniz sayesinde bunu başarırım iyi çalışmalar diliyorum teşekkür ediyorum emeklerinizden dolayı Saygılarımla..

Murat  E****

(Malatya - 1990) Ben Amerikada New York da dil egitimi gormekteyim Kaplan Empire State Bulding dil okulunda ama dunyanin en buyuk ve en unlu dil okulunda my kelimede ogrendigim kadar ogrenmiyorum bu site gercekten muhtesem tum yoneticilerin ve emegi gecen herkese tesekkur ederim...

Mustafa  K*********

(İstanbul - 1978) Gerçekten çok iyi hazırlanmış sistem, bayağı faydasını gördüm.

Ömer  M******

(Bursa - 1982) Bence göz ardı edilmemesi gereken bir yöntem. Umarım ben de başarırım.

Efsane1979  E**********

(Elazığ - 1979) Bu siteyi yeni buldum, defalarca kurslara katıldım ama bi türlü çözemedim İngilizceyi ama bu site sayesinde daha ilkgünden itibaren çok şey öğrendim.hem de eğlenceli bir şekilde hiç sıkılmadan evinde oturarak öğrendim.

Ateş  K****

(Diyarbakır - 1997) Gerçekten mükemmel.

Melkan  K*****

(Şırnak - 1996) Çok güzel bir çalışma sitesidir yayıncılarına teşekkürler.

Yunus  E****

(Erzincan - 1988) Güzel Ve Yararlı Olacağını Düşündüğüm Site.

Kübra  B*****

(Manisa - 1989) Gerçekten etkili bir siteye benziyor:)

Sinem  K********

(İstanbul - 1981) Merhaba, senelerdir yabancı dil çalışmalarım olmuştur. Ancak arzu ettiğim düzeye gelememiştim. Bu sitenın ve sisteminizin varlığından facebook daki bir kullanıcı tarafından haberdar oldum. İnceledim, çok güzel ve faydalı bir sistem. Artık telafuzlarda, yan anlamlarda ve kelimelerin ve söz öbeklerinin konuşma dilindeki  kullanım alanlarında öğrenim zorluğu çekmeyeceğim için inanın ki çok mutluyum.Çok çok teşekkürler...

Ülker  K*********

(İstanbul - 1969) Merhaba, ben yeni versiyonu çok daha kullanışlı ve pratik buldum. Özellikle seslendirmeleri dinlemek çok daha kolay. Özet olarak bu uygulamayla çok daha hızlı öğrenmek mümkün görünüyor.

Hüseyin  K************

(Ankara - 1970) Verimli harika bir yöntem...Çok beğendim.

Fatma  D******

(Aydın - 1984) ÜDS ye hazırlanıyorum. Bu site çok yardımcı oluyor. Kelime öğrenmenin en güzel en zevkli ve en kolay yolunu buldum.. Teşekkürler.

Ayşe  O*******

(Mersin - 1974) ÇOK GÜZEL KUTLARIM.

Melek  Ç*****

(Ankara - 1976) Selam Sevgili MyKelime Ekibi, Öncelikle böyle bir siteyi kurduğunuz için sonsuz teşekkürler.........İngilizcenin bu kadar eğlenceli,değişik oyunlarla ve bulmacalarla eğitici  ve öğretici bir şekilde bizlere sunduğunuz için sizlere çok eşekkür ederim...Ben şahsım olarak MyKelime sitesine sozsuz başarılar diliyorum.......

Muhammet raşit  T******

(İzmir - 1992) Gerçekten ğüzel bir program.Çok başarılı.