Yorumlar

Gerçek Kullanıcıların Değerlendirmeleri

Sıla  C********
25.05.2018

Öğrenci (İstanbul - 1997) güzel bir uygulamaya benziyor

Zelİha nur  I*******

Öğrenci (Bursa - 2001) SÜPER BİR SİTE İNGİLİZCE DE BİLMEĞİM KELİMELERİ MYKELME VE AKD DİL OKULLARINDA ÖĞRENİYORUM TEŞEKKÜRLER.....

Adnan  D*****

Laborant (Denizli - ****) Daha iyisi çıkana kadar en iyisindeyim.

Abdullah  M*****

Öğrenci (İstanbul - 1995) Hakikaten gayet başarılı bir site olduğunu düşünüyorum. Oyun oynayarak hiç sıkılmadan usanmadan ingilizcenizi de kelimelerinizi de öğrenebiliyorsunuz. Herkese tavsiye ederim. :)

Emre  A****

Teknisyen (Adıyaman - 1984) İşim gereği ingilizce terim kullanmam gerekiyordu, bu site sayesinde geliştirdim emeği geçenlere şükranlarımı sunuyorum.

Medyaa  T****

Öğrenci (İstanbul - 1996) Bu site şu ana kadar gördüğüm en iyi site emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Dicle  K****

Öğrenci (Aydın - 1995) Ben lise yabancı dil bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Siteniz kelime öğretimi konusunda gerçekten çok eğitici. Bölüm arkadaşlarıma önereceğim teşekkürler.

Büşra  A*****

Öğrenci (Ağrı - 1987) Oyunlar çok güzel yeni oyunlar da bekliyoruz.

Suat  A*****

Sosyolog (Çanakkale - 1988) İngilizce öğrenmek için mükemmlel bir okul. Sadece "mykelime.com" bile başlı başına bir harika, öğrenciler bazen sınava hazırlık aşamasında eğitim almak istediği kurumlarda müterrid davranabiliyorlar. Bir haftadır derslere girdim "mykelime.com" adresinde, kelime ve grammer çalıştım ingilizce öğrenimde bir verim yakaladım diyebilirim teşekkürler.

Taner  A****

Öğrenci (Van - 1989) Kelime öğrenmek burada çok eğlenceli ve kolay herkese tavsiye ederim.

Serpil  U*****

Seramik teknikeri (İzmir - 1988) Hem büyüklere hemde küçüklere hitap eden çok yararlı bi site. Kardeşlerim artık interneti boş vakit geçirmek için kullanmıyorlar. En küçüğümüz şimdiden renkleri ve sayıları ingilizce olarak telaffuz edebiliyor.

Hülya  A********

----- (Bursa - 1994) Gerçekten çok güzel bir site internette böyle siteler olduğu için çok mutluyum. Gelişmekete olan gençlere yardımcı olan öncelikle ailelerimize, öğretmenlerimize ve son olarak da bu siteyi kuranlara çok teşekkür ediyorum.

Betül  K****

Öğretmen (Adana - 1987) Profesyonelce hazırlanmış harika bir site farklı öğrenme sitellerini barındıran kursa gidemeyip iş yoğunluğundan ingilizceyi öğrenmeyi erteleyen herkese hitap eden bir sistem emeği geçenlere teşekküler.

İsmail  Y*****

Memur (Ankara - 1974) Çalıştığım kelimeleri, okuduğum ingilizce metinlerde gördükçe metinleri daha iyi anladığımı farkettim. Ayrıca giriş sayfasındaki tabloda ismimizi ön sıraya çıkarmak için daha fazla çalışmak ve tatlı bir rekabet ortamı yaratılması gerçekten çok güzel.

Nermin  Ö*****

----- (İstanbul - 1966) Merhaba ben 45 yaşındayım 2 ayrı kursa gittim fakat öğrendiğim kelimeler çok az oldu, bu siteyi google dan araştırma yaparken buldum ve oldukça açıklamalı bilgiler buldum kurslarda bile göremediğim bilgiler var benim için çok yaralı olacağından ve istediğim seviyeye beni getireceğinden eminim ve her gün her fırsat bulduğumda sitenizden yararlanmaya çalışacağım benim için oldukça eğitici olacağından eminim herkese teşekürler.

Osman  O****

----- (İzmir - 1989) Gerek çalışma kelimeleriyle, gerek okuma parçalarıyla çok beğendim. İngilizce seviyesi her düzeydeki kişiye hitap ediyor teşekkürler.

Halil  C**********

----- (Hatay - 1985) Ben yeni kayıt oldun yararlanacağımı umuyorum, bu geniş kapsamlı ingilizce oyunları ile kelime haznemi geliştirmeyi hedefliyorum sıkılmadan aksine eğlenerek sonunda hedefim olan gramerli olarak cümle kura biliyorum teşekkürler.

Cevdet  B*******

----- (Eskişehir - 1967) mykelime.com ingilizce eğitimi için çok faydalı program. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

İskender  Ş***

----- (İstanbul - 1960) İngilizceyi yeni ögrenenler için  çok geniş ve kapsamlı bir site herkese tavsiye ederim.

Birol  T***

----- (Hatay - 1971) Sitenizi internetten araştırma yaparken buldum, denemek için üye olup çalışmaya başladım çok hoşuma gitti, alt seviyeden üst seviyeye doğru herkese uygun bir çalışma düzeni var emeğinize sağlık.