Yorumlar

Gerçek Kullanıcıların Değerlendirmeleri

Serhat  K****

**** (Mersin - 1984) Daha dün üye olmama rağmen 100 e yakın kelime öğrendim. Modüllerin hepsi çok yararlı özellikle de oyun modülü. Toefl sınavına gönül rahatlığıyla giricem MyKelime.com sayesinde. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum.

Esra  S******

Öğrenci (Elazığ - 1985) Sitenizi çok sevdim. Araç çubuğu v.b oyunları birçok özelliğiyle sitenizde İngilizce kelime öğrenmek çok kolay hale getirilmiş. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.Ben yeni üye oldum. Umarım verimli ve düzenli çalışıp; çok başarılı olurum. Tabii diğer üye olanlarda İnşaallah çok başarılı olurlar. Saygılarımla.

Nilüfer avşar  Ç********

***** (İstanbul - 1985) Ben çok beğendim sitenizi gerçekten süper olmuş.

Aydo  A****

***** (Bitlis - 1980) Siteniz tek kelimeyle harika .MyKelime ailesiine sonsuz teşeküler.

İsmail  B*****

***** (Kayseri - 1984) Site güzel bir site, kelime öğrenme konusunda kusursuz ancak soru çözme modülünde sadece cevabı vermesede açıklamalı cevaplar olsa bence çok daha iyi olurdu. Ancak kelime öğrenme konusunda hazırlanmış bir site olduğu için bişey diyemeyeceğim. 3 günde 200 kelimeyi devirdim bu hızla gidersem önümüzdeki sınavlar için çok yararlı olacak.

Mustafa  E****

Avukat (Konya - 1982) MyKelime.com gerçekten ingilizceyi öğrenmede kelimenin önemi dikkate alındığında çok faydalı bir düşünce ve çalışma. Bu konuda hedefleri olan ve çalışan birçok arkadaşın başarıya ulaşmasında katkısı olacağına inancım sonsuzdur. Bu değerin ortaya çıkmasında emeği geçenlere teşekkürler.

Su  A*****

Öğrenci (Ankara - 1996) Çok begendim .B u site gerçekten benim için çok önemli.

Kısmet  Ö******

Öğrenci (Ankara - 1986) Gerçekten bana umut verdi kpds ve üds için,Teşekkürler..

Yasemin  Ö*****

Öğrenci (Eskişehir - 1985) Siteniz gerçekten çok güzel. Eğitici, epeydir İngilizcemi geliştirebileceğim bir site arıyordum.2 haftadır takip ediyorum.Paket almayı da düşünüyorum.İyi çalışmalar.

Serkan  T******

***** (Uşak - 1978) Sevgili site yöneticileri ne muhteşem bir site yapmışsınız ki. Tebrik etmek isterim sizleri. bize çok faydalı bir site.. Yolunuz açık olsun..

Ülkü  K****

Öğretmen (Kırşehir - 1982) Site çok güzel. Çocuklarıma faydalı olabilmek için bilgilerimi tazelememde bana çok yardımcı oldu. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Zafer  T*****

***** (Çanakkale - 1975) Gerçekten çok güzel bir site... Bu siteyi hazırlayanları kutluyorum. Bu program sayesinde birçok kelimeyi öğrendim. En kısa zamanda üds sosyal paketi de yüklemeniz dileklerimle.

Sinem  B*******
28.09.2007

Öğrenci (Bursa - 1986) Sitenize daha bugün üye oldum bu sene KPDS ye hazırlanıyorum emininmki bu site bana çok fayda sağlayacak. İngilizce çalışmayı zevkli hale getirecek. Çok beğendim. Katkısı olan herkesin ellerine sağlık çok teşekkürler..

Jade  S*****
27.09.2007

Öğretmen (Samsun - 1983) An excellent web site. I admire you ,good luck.

Cahit  Ö*****
27.09.2007

Esnaf (Malatya - 1967) Çok güzel bir site emeği geçenlere çok teşekkürler.

Hilal kemal  Ş*********
27.09.2007

Makina mühendisi (İstanbul - 1976) Site muhteşem. Tam aradığım adresteyim. Ufak tefek geliştirmelere ihtiyaç duyuyor ama yinede aradığımdan fazlası var burda.

Mehmet fatih  A*****
27.09.2007

ÖĞrencİ (BİTLİS - 1981) Sitenizi cok beğeniyorum.üye oldugumdan beri sürekli giriyorum.Herkese iyi çalışmalar.

Mehmet  D******
26.09.2007

Öğrenci (HAKKARİ - 1999) Siteniz gerçekten çok güzel İngilizce öğrenmek isteyen herkese tavsiye ediyorum, bende küçük bir öğrenci olarak bu sitede İngilizceyi öğreneceğimi sanıyorum her şey için teşekkür eder siteye emeği geçenleri tebrik ederim.

Kevser  D*******
26.09.2007

Öğretmenlik (ERZURUM - 1980) İnternette dolaşırken tesadüfen sitenizle karşılaştım. İngilizce sözleşmeli öğretmenlik yapıyorum fakat İngilizce mezunu olmadığım için eksiklerim çok. Bu konuda da sizden çok yararlan

Sevgi  A*****
26.09.2007

Müdür (ANKARA - 1956) Siteniz çok güzel. Bir yabancı dil kursu müdiresi olarak öyle yararlı oldu ki bana. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.