Yorumlar

Gerçek Kullanıcıların Değerlendirmeleri

Soner  C*******

(Ankara - 1981) Gerçekten çok faydalı bir sistem MyKelimeye teşekkürler. Kelime hazinemi sayenizde çok geliştirdim.

Fatma  D******

(İstanbul - 1976) Selam, MyKelime'yi severek inceledim. Dil öğreniminde İnsan belleğinin ve zihninin nasıl çalıştığını dikkate alarak uygulamaya konulmuş harika bir eğitim sistemi "MyKelime" nin öğretim programı. Bir dilin daha kaliteli kullanılabilmesi o dilde daha geniş düşünebilme yeteneğiyle alakalıdır; bu da o dilde ne kadar çok kelime bildiğinizle alakalıdır. MyKelime bu eksiği tamamlamak için harika bir platform. İngilizce'nin bilim dili olduğu düşünülürse eğitimini ilerletmek ve kendini geliştirmek, dünyadaki gelişmeler hakkında daha sağlıklı, doğru güvenilir bir algıya ve düşünce yapısına sahip olmak için bu dili mümkün olduğunca çok kelime dağarcığıyla öğrenmemiz gerekiyor. MyKelime bunun için ideal ortamı sağlıyor diyebilirim.

Adem  M*****

(Ankara - 1984) Tavsiye edilebilecek, profosyonel nitelikte bir site.

Sabri  İ****

(Konya - 1969) Çalışma hayatımda her zaman İngilizce bilmemenin eksikliğini aşırı derecede hissettim. Benim bunu mutlaka aşmam gerekiyor ama nasıl? Bu sıkıntılarımı mykelime ile aşacağım. 

Esma  D******

(Konya - 1994) Ben yeni katıldım İngilizce öğrenmenin zamanı geldi ve bu proğramın bana yarayacağından eminim.

Dilek  G******

(İstanbul - 1975) Evde , işte hatta internet erişimi olan her ortamda öğrenme olanağı sunan sisteminiz için teşekkür ediyorum. Zaman kısıtı olan insanlar için büyük kolaylık.

Nurşen  T***

(Sivas - 1978) Kaliteli bir site..

Yeşim  T*****

(İstanbul - 1983) Çok faydalı bir site gerçekleştirmişsiniz. Teşekkürler...

Serkan  D*******

(Tekirdağ - 1984) Çok faydalı bir sistem teşekkür ediyorum.

Veysel  Y******

(İstanbul - 1990) Gerçekten bu dili öğrenmek isteyenler için eşsiz bir kaynak olmuş.ellerinize sağlık ve çalişmalarınızın devamını dilerim.

Ozan  R*****

(İstanbul - 1984) Merhaba. Arkadaşlarımdan ve abimden siteniz hakkında çok güzel şeyler duydum ilk fırsattada kaydımı yaptım. Herşey için şimdiden  teşekkürler.

Vel  B****

(Erzincan - 1986) Çok teşekkür ederim, güzel bir program hazırlamışsınız, bu sınavlara girecek kim gördüysem sizin siteyi öneriyorum. iyi çalışmalar..

İsmail  U****

(Erzurum - 1976) Uzun bir süreçte çalışma programı düzenlenirse bu paketten başarısızlığın çıkması şmkansız gibi geliyor. bizler işimizi her zaman son ana bıraktığımız ve bir mucize beklediğimiz için başarısız oluyoruz. sanırım bu paketlere sabırla çalışılırsa istenen sonuç alınacaktır.Saygılarla..

Ahmet  A*****

(İstanbul - 1981) Sistem olarak çok beğendim daha önce bir çok siteye baktım doküman denedim ama olmadı kelime ezberleme.bu sistem devamlı canlı tutuyor eğitimi tekrarlar oyunlar vs güzel.bence herkesin denemesi gerekir..

Fevzi  Ş******

(Antalya - 1981) Harika bir site imkanlarından faydalanmak isterim emeği geçen herkese tşk.

Ömer faruk  D*****

(Ankara - 1986) Süper bir site kelime öğrenmek çok kolay ...teşekkürler..

Seyithan  A**

(Elazığ - 1985) İngilizce öğrenmek için mükemmel bir site.başarıların devamını dilerim.

Sıla  Y******

(İzmir - 2000) Bu site çok eğlenceli.

Esra  A****

(Afyon - 1986) İngilizce eğitimde katkısı olacağına inandığım bir site ayrıca videolu derslerinde olması her an başvurabileceğimiz bir kaynak teşekkürler emeği geçenlere.

Elvan  F*********

(Ankara - 1988) Merhaba sayın MyKelime ekibi. siteniz İngilizcemi geliştirmek için baktığım adresler arasından çok mantıklı  göründü. sayfanızdan da anlaşıldığı gibi buraya çok emek harcıyorsunuz. öncelikle bunun için teşekkürler. umarım beraber güzel sonuçlar elde ederiz. tüm ekibe emeklerinden dolayı teşekkürler ve hepimize kolay gelsin.