Yorumlar

Gerçek Kullanıcıların Değerlendirmeleri

Secil  Y******

(Tekirdağ - 1991) Kelime ögretiliş şeklini çok begendim.İngilizce ögretmeni olan ablamin tavsiyesiyle girdigim bu sayfadan çok memnunum.Keşke tamamen ücretsiz olsaydi diyorum.bukadari bile cok sey ögrettiyse tamamina sahip olmak mukemmel olmali:)) tesekkurler.

Kübra  Ö****

(İstanbul - 1982) Eskisine göre daha kullanışlı olmuş. Teşekkürler

Özkan  Ç*****

(İstanbul - 1983) Gerçekten çok faydalı bir program. Özellikle birbirinden farklı bir çok yöntem ile çok daha kolay ve hızlı öğrenmeyi sağlıyor.

Abdulkadir  Y******

(Denizli - 1974) Çok kıymetli MyKelime.com yöneticileri, hazırlamış olduğunuz yeni versiyon önceki versiyondan çok daha güzel ve cazip olmuş. Telaffuzunu öğrenmek istediğim kelimenin okunuşu için önceden bir kaç işlem yapmak zorunda kalırken şimdi haporlor simgesinin üzerine tıklayınca hemen kelimenin okunması vakit kazandırıyor. Cümle çevirisinin siteme konması da bir zenginlik olmuş. Zira zaman zaman google'in çeviri  sistemini kullanmak durumunda idim. Yeni versiyonumuzun hayırlı olması dileğiyle çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim.

Barış  Ö******

(İstanbul - 1977) Sizlere öncelikle yaptığınız bu site için teşekkür ederim. Dünyada artık sınırların ve bilgilerin çok rahatça ulaşabildiği, ve artık her yönden gelişebilen toplumların ayakta kalacağını varsayarsak, bizler de birey olarak bu yeniliklere özellikle farklı kültürleri tanımak amacıyla lisan öğrenmek ve bu sayede ilerlemek kadar, güzellik yoktur herhalde, MyKelime ailesine yaptığı çalışmalardan dolayı çok teşekkür ederim. eğitim olduğu her noktada, bir harf öğreten her kimse,kurumun gelişmenin yanındayım.

Mehmet emin  G*********

(İstanbul - 1955) Çok beğendim . Özellikle okuma ve sözlük çok işime yarıyor. Başarılar dilerim.

Betül  A****

(Rize - 1996) Çok güzel bir site çok begendim. derslerime çalışmamada yardımcı oluyor.Teşekkur ederim. Umarım bu site sayesinde ingilizce ögretmeni olabilirm :)

Halıt  A*****

(İzmir - 1983) İngilizce öğrenmeye çalışmak bana zulüm gelirdi.fakat şimdi gerçekten İngilizceyi sayenizde eğlenerek öğrenebiliyorum.böyle bir site oluşturduğunuz için teşekkürler

Orhan  B******

(Çanakkale - 1985) Doğrusunu isterseniz benim için görüntü önemli değil.Önemli olan bana istediğimi veriyor mu? Evet hemde fazlasıyla.Her gün biraz daha öğreniyorum.Sitenizden çok memnunum.Hazırlayanlara çok teşekkür ederim.Ha bu arada aramızda kalsın yeni versiyonu daha pratik ve şık olmuş.Artık bu versiyonu kullanıyorum.Saygılar

Nergis  G*******

(Niğde - 1994) Çok güzel birşey herkes denemeli:D yarar görücektir emin olun:))

Semra  K****

(Ankara - 1974) Merhaba yeni versiyonu denedim. Bu yeni versiyon dinleme anlamaya daha ağırlık vermiş. Ayrıca favori kelimelerim ile çalışma imkanının olması da çok güzel. her çalışma modülünde kelime tanıma da bile kelimeyi bilip bilmediğinizi ölçebiliyorsunuz. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Taha  T******

(Kocaeli - 1996) Merhaba... Ben 15 yaşında bir lise öğrencisiyim. İngilizce ile ilgili çok sıkıntılarım var. Ne yapsam ne etsem olmuyor bir türlü başarılı olamıyorum. 'MyKelime' sitesini internet sayfalarının reklamlarında gördüm ve ilgilimi çektim . Bende bunun üzerine siteye üye oldum. Siteyi kullandığımdan bu yana 1 ay geçti ve ingilizcemde gözle görülür derecede artış var.İngilizceye olan ilgim arttı ve bundan sadece ben değil hocamda çok memnun.'MyKelime' sitemize teşekkür borçluyum bu güzel site yapımından dolayı...Herkese tavsiye ediyorum devamlı kullanımda herkez faydalı olacaktır...=)

Ufuk  F*****

(İstanbul - 1978) Aslında şuda olsun buda olsun diyemiycem çünkü ben başka bir kelime ezberleme sitesine üyeydim ilk onların demosunda kullandıktan sonra biraz renkli olmazmı ve daha başka ögretme seçenekleriniz eklenirmi diye öneriler iletmiştim görüyorumki  bunların ve daha fazlası hepsi burda var sevdim kurstaki ve işyerimdeki arkadaşlarıma tavsiye edeceğim...

Fatma  K*****

(Hatay - 1983) Merhaba. MyKelime.com sayesinde kelimeleri siz ezberlemiyosunuz adeta mykelime.com kelimeleri size ezberletiyor.çok beğendim.iyi günler.

Ceylan  G*****

(Aydın - 1997) Teşekkürler bu siteyi hazırladığınız için.

Bayram  A*****

(İstanbul - 1976) Hediyeyi görünce dedim ki ya bi yorum yazayımda belki kazanırız. Amma kuru kuruya olmasın önce bi yeni versiyonu inceleyim dedim. Başlarken öncekinin butonları değişmiştir gerisi herhalde aynıdır diye düşünüyordum. Biraz çalıştıktan sonra bu önyargım tamamen değişti. Mükemmel olmuş desem yeri var. Şu anda verdiğim para ile kat kat daha fazla değeri olan bir hizmet aldığıma inanıyorum. Helal hoş olsun.  Özellikle favori kelime kısmı çok iyi düşünülmüş. Sözlük desen o zaten bir eksikti o da çok güzel olmuş. İçerikle beraber sayfa dizaynı daha kullanışlı ve anlaşılır olmuş. Belki zamanla kısa örnek videolarda olur. Emeğinize sağlık. Teşekkür ederim.

Kübra  Y******

(Gaziantep - 1994) Merhaba yeni formatnızı eskisine göre daha kullanışlı buldum..kelime ezberlemede daha başarılı olcağnı düşünüyorum..umarım daha etkili olur..

İbrahim  G*****

(İstanbul - 1982) Muhteşem tek kelimeyle.

Serkan  U****

(İstanbul - 1985) Öncelikle merhabalar.Bence ingilizce'nin temeli kelime öğrenebilmek ve bunu günlük hayata uyarlayabilmektir.Bunu yapabilmek için de hafızanızı kullanmak ve pratik yapmak gerekir.Bence siteniz çok kaliteli,basit ve anlaşılırdır.Bu yüzden size çok teşekkür ederim.Çalışmalarınızda başarılar.  

Seval  A****

(İstanbul - 1979) Böyle bir imkanı bize sunduğunuz için çok teşekkür ederim.Çok faydalı olacağına inanıyorum.Tekrar teşekkür ederim.