Yorumlar

Gerçek Kullanıcıların Değerlendirmeleri

Maksut  B*****

----- (Manisa - 1952) Çalışmalarınız çok güzel gerçekten faydalanmak isterim. Ama zaman buldukça çalışacağım, akademisyen olduğumdan oldukça yoğunum arkadaşlara da tavsiye edeceğim, başarılar dilerim. Önceden size abone olmuştum fakat Uzman İngilizceye arkadaşlarla birlikte çalıştığımız için mecburi olarak transfer yaptım ve hatta sizin yardımınızla oldu bu, teşekkür ederim. KPDS sınavı geçince size devam edeceğim iyi çalışmalar.

Alaaddin  A*****

----- (Afyon - 1969) Selam, 40 yaşından sonra ingilizce mi öğreneceksin dediler ama nasıl öğrenileceğini kanıtlamak istedim. Bunu da kelimeleri daha fazla öğrenerek başaracağıma inanıyorum. İncelediğim siteler içinde sizinki kafama daha çok yattı. Hem daha çok hem de sıkılmadan öğreneceğime inanıyorum.

Böyle bir site hazırladığınız için; emeği geçenleri gönülden kutluyorum.

İnşallah hep beraber başarılı olacağız.

Mehmet  A******

----- (Hatay - 1956) Teşekkür ediyor ve tebriklerimi sunuyorum. Çok büyük bir hizmet. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Adem  H****

----- (İstanbul - 1981) İlk izlenimim mykelime'nin oldukça ciddi bir site olduğu yönündedir. Düzenli takip ederesem çok faydasını göreceğimi umuyorum.

Meral  G*****

----- (Ankara - 1983) Merhabalar, bu siteyi tesadüfen buldum yorumlar çok güzel. Çok faydalı olacağına inanıyorum teşekkürler.

Füsun  E*****

----- (Manisa - 1985) Merhabalar, sitenize hiçbir yerde şimdiye kadar denk gelmemiştim, dün gördüm ve hemen üye oldum. Oyunlarınıza bayıldım. Gerçekten çok zevkli bir şekilde sıkılmadan oyun oynamaya çalışırken kelimeleri öğrenebiliyorum tebrikler ve teşekkürler böyle bir siteyi bizimle paylaştığınız için.

Ülkü  B******

----- (Burdur - 1964) Sitenizi başka bir şey ararken gördüm ve çok donanımlı olduğunuzu fark ettim biraz inceleyince. Eğitim programlarındaki gelişmeleri uygulayarak yeni yöntemler denemekte ve günü yakalamakta çok başarılı olacağınızı düşünerek sitenizde çalışmaya karar verdim şimdiden teşekkürler.

Sabriye  Ö*****

----- (İzmir - 1970) Süper bir sistem ingilizcem sıfır denilecek derecede idi fakat mykelimeyi keşfettim sayıları ve kelimeleri biliyorum. 6 ay sonra amerikaya gideceğim keşke daha önce mykelimeyi keşfetmiş olsaydım, çalışmalarınızda başarılar diler saygılarımı iletirim.

Gülcan  K******

----- (Ankara - 1985) Bu sitenin kelime öğrenimi bakımından çok faydalı olduğunu düşünüyorum, şöyle ki uzun mesailer harcayarak öğrenemeyeceğiniz kelimeleri burda kolaylıkla öğrendim. Ayrıca bilimsel bir yöntem kullanarak çalışmaya yöneltme kalıcılığı sağlıyor, çok site var otalıkla ama buranın hakkını verdiğini düşünüyorum kolaylıklar dilerim.

Züleyha  K*******

----- (Adana - 1989) İngilizceyi öğrenmeye çalışıyorum ama olmuyor belki bu sistem sayesinde öğrenebilirim diye üye oldum. Faydasını göreceğimden eminim teşekkürler.

Necati  T******

----- (Ankara - 1980) Mykelime sayesinde ingilizce öğrenmekteki kaygılarım asgariye indi, çünkü kısa sürede ve hızlı kelime öğrenmek bir dili klasik metodlarla öğrenmeden farklı ve kolay kılıyor. bununla birlikte genel dil mantığı elde etmek ve ingilizceden başka diller de öğrenmenin yolu da açılıyor. Uluslar arsı bir dil olan ingilizceyi hızlı ve kolay öğrenmek bu kadar eğlenceli olsa gerek.

Aytaç  K********

----- (Eskişehir - 1988) Siteniz ingilizce gelişimi açısından gayet iyi düzenlenmiş bir site. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

Pınar  K*******

----- (İzmir - 1980) İşim gereği mutlaka ingilizcemi geliştirmem gerekiyor. Ve yine işim gereği kurslara katılamıyorum. Çağımızın uygulaması olarak gördüğüm uzaktan eğitim sistemi insanlara istedikleri gün ve saatte çalışmalarına olanak sağlamaktadır. Bu nedenle online ingilizce öğrenme sistemlerinin pek çoğunu inceledim, mykelime.com sitesini incelerken bu kadar çabuk ve geniş demo kullanım hakkı tanıyacaklarını düşünmüyordum. Üyelik esnasında kredi kartı numarası, sözleşme vs istemeyen ve buna rağmen hızlı ve cömertce deneme sürümü sağlayan benim bildiğim tek site. İçerdiği uygulamaların uzmanlıkla hazırlanmış olduğunu düşünüyorum. İncelemelerimi tamamladığımda satın almayı düşünüyorum.

Emirhan  Z******

----- (Konya - 1982) mykelimey.com la tanışmadan önce kelime bilgim gerçekten çok kısıtlıydı, sınavdan 30 almıştım herhangi bir kursa gitmeden mykelime.com da çalışarak bir sonraki sınavdan 44 aldım. En son sınavdan 60 alarak doktoraya girmeyi hak kazandım amacım şimdi 70 almak tekrar mykelime.com la çalışmayı düşünüyorum teşekkürler mykelime.com

Mercan ahmed  K******

----- (İstanbul - 1972) Merhabalar ben yeni üye oldum internette gezerken buldum hoşuma gittiği için birde ingilizce öğrenmeyi gerçekten istiyorum ümidim var desteğinizle öğreneceğime inanıyorum.

Bahadır  S****

----- (İstanbul - 1990) İngilizce konusunda nette şimdiye dek ulaşabildiğim en iyi site mykelime.com başarılarınızın devamı dileklerimle.

Buket  Ş*****

----- (Antalya - 1995) Çok güzel bir uygulama demodaki tüm kelimeler resmen aklıma kazındı tebrik ediyorum, böyle bir çalışma yaptığınız için. Oyunlar da çok zevkli bilgisayarımın önünde 2-3 saat geçirdim hiç şüphem yok netteki en iyi site bu. 

Mehmet artuğ  H***

----- (Isparta - 1975) Ezberleme tekniği bakımınan eşsiz ve oldukça faydalı. Herkes mutkala bir kez denemeli.

Emrah  G*****

----- (İstanbul - 1984) Sisteminiz git gide daha da güzel bir çalışma ortamı yaratmışsınız, verdiğim parayı son kuruşuna kadar helal ediyorum.

Füsun  T***

----- (İzmir - 1983) Merhaba, site gerçekten sıkmadan öğretiyor, kelimelerin anlamını da hemen göstermesi ayrıca bir ayrıcalık. Teşekkür ederim.