Yorumlar

Gerçek Kullanıcıların Değerlendirmeleri

Gül  Y******

(İstanbul - 1993) Yeni katılıyorum ama eğlenceli olacaga benziyor.

Cihangir  U**

(Sakarya - 1996) Çok iyi olmuş.

Ayaz  K******

(Adana - 1990) Daha yeni üye oldum ama aradığım site budur..

Yazgül  K*****

(Erzurum - 1993) Çok öğretici bir site bence. ben geçen sene LYS sınavına burdan öğrendiğim bilgilerle girdim ve İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandım . Teşekkür ederim ekibinize...

Dilek  A****

(Bursa - 1984) İngilizceyi kabus olmaktan kurtaran bir program...Yararı denenmeye başlanıldığı ilk saniyelerde bile farkediliyor...Herkese tavsiye ediyorum.

Yasemin  M****

(İstanbul - 1986) Bu programın daha ileri boyutta olduğuna inanıyorum..Çok teşekkürler MyKelime...

Zehra serap  A*****

(Ankara - 1978) Çok güzel bir program. 

Yusuf  K********

(Isparta - 1987) Ben çok memnunum. Daha iyisi düşünülemezdi.

Dilek  D*****

(Muğla - 1981) Eskisinden çok daha iyi olmuş sözlüğü koymanız bize kolaylıkla bilmediğimiz kelimeleri çevirme olanağı sağladı kelimeleri seçerken seçtiğimiz kelimelerin altında türkçe yazması aynı zaman da bunun anlamı neydi sorusunu aklımızdan kaldırmış oldu zaman kazandırdı ve aynı zamanda kelimeler daha çok akılda kalmasına yardımcı oldu bana daha çok seçenek sunmuş oldu yeni versiyon MyKelime hayırlı olsun hepimize  thanks.

Emine  M******

(Ankara - 1981) YETER ARTIK İNGİLİZCEYE FRANSIZ KALMAKTAN BIKTIM YARDIMINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER.

Fatih  A*******

(İstanbul - 1995) Çok güzel bir site çok teşekürler.

Yusuf  K****

(Muğla - 1985) Gerçekten çok güzel bir proğram olmuş...

Mehmet  K******

(Konya - 1990) Çok güzel hazırlamışsınız çok sağolun.

Cemile  K****

(Osmaniye - 1995) Grammeri, kelimeleri öğrenmek,readingi geliştirmek için keyif alarak ve kolayca öğrenebileceğimiz bir site olmuş ,bu siteyi daha önce keşfedebilmiş olsaydım şimdi  İngilizcem daha gelişmiş olacaktı.

Cennet  A********

(Antalya - 1984) Merhabalar , gördüğüm kadarıyla çok sistemli düşünülmüş bir programla karşı karşıyayım.Yeni bir üye olarak çok hoşuma gitti.Çözdükten sonrada umuyorumki hoşuma gidecek... Teşekkürler şimdiden...

Nebahat  A*****

(Manisa - 1998) Sitenizi yeni keşfettim ve çok beyendim.

Mehmet ali  Y******

(Isparta - 1986) İngilizce öğrenmenin en eğlenceli ve en kolay hale getirilmiş mükemmel bir platform teşekkür ederim.

Barış  Ç*****

(İstanbul - 1982) Deneme amaçlı girdim faydalı birşey olacağını düşünüyorum.

Seval  A****

(İstanbul - 1979) Bu büyük ve önemli projenizde dil eğitimine verdiğiniz büyük katkıdan ve desteğinizden dolayı her birinizi ayrı ayrı tebrik eder teşekkürlerimi iletmeyi bir borç bilirim.Herkese tavsiye ederim.Pişman olmayacaksınız.

Umut  K****

(Ankara - 1980) Merhaba sayın MyKelime site kurucuları ve editör. uzun zamandır nasıl ingilizce öğrenebilirim diye çaba sarf ediyordum kursa gidecek zamanım yok ve inglizce öğrenmek istiyordum ama bir türlü nasıl başlayacağımı bilemiyordum taki bu siteyi keşfedene dek. sitteyi inceledikten sonra kendime bir yol haritası bulduğuma karar verdim ve öz güvenim yerine geldi. artık ingilizceden korkmuyorum ve buda sizi site de emegi ğeçen değerli hocalarımaa borçluyum .. teşekkür edeim.