Yorumlar

Gerçek Kullanıcıların Değerlendirmeleri

Esra  A******

(İstanbul - 1978) Sizde MyKelimenin farkını görün. Az paraya ,daha kısa zamanda çok daha fazla bilgi. İngilizceyi hiç bu kadar keyifli ve anlayarak öğrenmemiştim.

Tarık  U****

(Sakarya - 1977) MyKelime com sitesi ingilizce konusunda gerçekten eksiklikleri yerinde tesbit etmiş, kullanımı ve uygulamada çok pratik hale getirilmiş verimli  bir çalışmanın ürünü olduğunu düşünüyorum.Tebrik ediyorum...

Adem  Y******

(Adana - 1978) Kelime öğrenmeyi zevkli hale getirdiğiniz için teşekkürler... fiyat çok ama çok uygun...

Dinçer  Z*****

(Afyon - 1980) SİTENİZ GERÇEKTEN ÇOK YARARLI, DİĞER SİTELERDEN ÇOK FARKLI. HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.

Hande  Ş*****

(Eskişehir - 1992) Bu site çok iyi çok beğendim kesinlikle kelimeleri iyi öğretiyor.

Mehmet  B*****

(Isparta - 1986) Sistem çok güzel, öğrenmeler kalıcı, kelime öğrenmek için daha iyi bir yol olamaz. Daha 6. ünitede olmama rağmen kelime konsunda soru çözerken müthiş bir rahatlık hissediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. İyi çalışmalar.

Şeyma  T***

(Konya - 1986) Keske  bu siteyi daha önce kesfetseydim.

Samet  A******

(İstanbul - 1988) Ben İnğilizce fazla bilmiyorum ama bu MyKelime sitesını gördum ve biraz takıp ettim çok güzel ve kolayca ögrenme şansı yakaladım  ve şuan bu siteyi kuranlara saygılarımı iletiyorum.

Ali  P***********

(Sakarya - 1992) Deneyim dedim pişman olmadım.

Dilek  Ö*****

(İstanbul - 1962) Bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum.Sizlerede aynı zamanda minnettar olurum.Şaka bir yana İngilizceyi ya öğreneceğim,ya öğreneceğim.Ayrıca öğrenmenin yaşı yoktur değil mi?My kelimenin bana çok yardımcı olacağından eminim.Sevgiler.

Alican  T*******

(İstanbul - 1992) 1 haftada 1400 kelime öğrendim teşekür ederim MyKelime.com it is number one :)

Beyza  Y********

(Denizli - 2000) Bence bu site çok güzel ve öğretici. ben bu siteyi kullandığımdan beri  sınavlarda yüksek alıyorum.bu sitenin kurucusuna saygılarımı sunuyorum.

Alihan  C********

(İstanbul - 1998) Bu siteyi kurduğunuz için size teşekkür ederim.

Emine  G*****

(Kayseri - 1986) Harika bir sistem kurulmus gercekten herkese cok  tesekkur ederım emegınıze saglık.

Mahşeker  A*****

(İstanbul - 1971) İngilizce ögrenmenin kolay yolu MyKelime herkese tavsiye ediyorum.

Mehmet  Y*****

(Diyarbakır - 1987) burayı yeni keşfettim ve şimdiden cok faydasını gördüm çok sağlam bir sistemle öğretiyo burası eminim burdan çok sey öğrenecem..

Özge  B***

(İstanbul - 1982) Demo paketinizden sayfa içeriğini tek tek inceledim ve tam istediğim gibi , ne istesem karşılığını alabileceğim bir site olduğunuzu gördüm. Gerçekten çok eğitici , öğrenmeyi kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış.Bu sayfada emeği geçen herkesin ellerine sağlık diyorum.

Erdoğan  K*****

(Kocaeli - 1966) İngilizce  Lisanını  Öğrnmeme  Destek  Olduğunuz  İçin  Çok  Teşekkür  Ederim. Mükemmel   Bir  Program.

Ramazan  Ç*****

(Hatay - 1975) Harika bir proğram,hazırlayanların eline sağlık.Öğretmenlik yapıyorum.İngilizcemi geliştirmek istiyordum bu siteye rasladım iyikide raslamışım benim için yıllardır aşamadığım İngilizceyi öğrenebileceğimi anladım.Bahanem kalmadı kur ayağımızdaymış haberimiz yokmuş... herkese iyi dersler.

Burcu  Ş*****

(İstanbul - 1986) Google dan bir çok İngilizce kelime öğrenme linklerini inceledim mykelime kadar öğretici değildi hiçbiri...Kim hazırladıysa ellerine sağlık...