Yorumlar

Gerçek Kullanıcıların Değerlendirmeleri

Hadi  A******

(Ankara - 1964) Sayın yetkililer,My kelimeye yaklaşık bir aydır çalışıyorum oldukça faydasını gördüm. Eski versiyonu da güzeldi ancak yeni versiyonu çok daha güzel olmuş şu anda yeni vesiyonda çalışıyorum henuz olumsuz bir duruma rastlamadım. Çalışmaya devam ediyorum ileride olumsuz bir duruma rastlarsam veya tavsiyem olursa, ayrıca bildireceğim. Başarınızın devamını diliyrum. iyi günler..

Cihan  Ö*****

(Mersin - 1967) Yeni versiyonu eskisine göre daha pratik ve etkili buldum  bence eskisine nazaran daha iyi olmuş tşk ederim.

Kübra  D******

(İstanbul - 1992) Ben Gaziantep Zirve Üniversitesi Hazırlık Bölümü öğrencisi Kübra Durmuş. Öncelikle böyle bir site hazırladıkları için emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Hazırlık bölümünde okurken MyKelime bana gerçekten çok yardımcı oldu ve gerçekten çok güzel bir site. Herkesin ingilizcesini geliştirebileceği ve binlerce kelime öğrenebileceği harika yöntemler ve programlar mevcut. Herkesin üye olup denemesini öneriyorum. Bize böyle güzel bir eğitim fırsatı sunan MyKelime hazırlayanlarına tekrar çok teşekkür ediyorum :) :) 

Mükerrem  Y******

(Erzurum - 1967) Sayın Yetkililer, Mükemmel bir yeni sayfa olmuş. Elinize sağlık.

Kader  S*****

(Mersin - 1966) Merhaba, Ben henüz paketinizi satın alıp kullanmaya başlamadım ama sitenize arada sırada uğrayıp kendimi test ediyorum. Kullanışlı ve öğrenmeyi kolaylaştırıcı bir siteniz var.  Yeni kullanım hali daha iyi olmuş. Başarılarınızın devamı dileklerimle...

Zafer  Ç*****

(Bayburt - 1960) Yeni başlıyorum yararlı olacağını umuyorum.

Özge  T***

(İzmir - 1991) Kesinlikle cok yararlı ögrenilen kelimelerin kalıcılıgı saglanıyor.

Mert emre  A*******

(Mersin - 2000) BU   SİTE   MUHTEŞEM   İNGİLİZCE   ÖĞRETİYOR.

Murat  S*****

(Gaziantep - 1981) MyKelime kpds programını inceledim,sınavlara hazırlananlara şiddetle tavsiye ederim,kısa sürede büyük başarı gösterebilirsiniz.

Murat  S*****

(Gaziantep - 1981) İnceledim,çok begendim,sınavlara hazırlanan herkese tavsiye ederim.

Mesut  ******

(Balıkesir - 1990) Gerçekten çok yararlı bir program bununla İngilizcem çok gelişti ve sayanizde diyolog kurabilecek düzeye geldim çok teşekkür ederim size.

Ziya  G******

(Manisa - 1994) Bence harika.

Özlem  U******

(Ordu - 1971) Uzun süredir aradığım eğlenceli bir site çalışınca neler oluyormuş tebrik ederim.

Çiğdem  S****

(Ordu - 1982) Kesinlikle eskisinden cok daha iyi beğendim.Ellerinize sağlık...

Serdar  Y*********

(Şanlıurfa - 1985) Merhabalar,siteye yeni üye oldum ve siteyi biraz gezdigimde gercekten bana yararlı olabileceğini düşündüğüm için hemen üye oldum,umarım en kısa zamanda faydasını gorecegim, teşekkürler.

Berşah  K****

(İstanbul - 1991) Yeni versiyonu çok beğendim. Çok daha profesyonel,  başarılı bir şekilde devamının geleceğine inanıyorum...

Metin  A*******

(Mardin - 1970) Çok güzel tebrik ediyorum.

Ömer  K*****

(İstanbul - 1989) Kimse ingilizce zor demesin.isteyince oluyor ama istemeye mykelime.com ile başlarsanız :)

Ayten  Ö******

(İzmir - 1989) Bu yeni siteyi çok ama çok beğendim, sınavlarda hazırlık geçmek için çok ideal ve yararlı bir site, harika bi kaynak olmuş, başarıları elde etme şansı çok yüksek.

Sezen  B*****

(İzmir - 1989) Çok hoşuma gitti ve çok eğlenceli üstelik zevklide eee daa nediyeyim ki :)