Yorumlar

Gerçek Kullanıcıların Değerlendirmeleri

Zafer  Ü****

(Nevşehir - 1987) Doğrusu bu siteye çok hakim değilim ama ilk intiba olarak gayet kullanışlı ve işime yarayacağını düşünüyorum, hazırlayanların eline sağlık. Teşekkürler.

Simge  S*********

(Eskişehir - 1992) Hazırlık okuyorum ve bölümüm uluslararası ilişkiler . Benim için çok faydalı bir site . Emekleriniz için çok teşekkür ederim. Arkadaşlarıma mutlaka tavsiye edeceğim..

Hümeyra  K*********

(Mersin - 1996) Bunu   çççççççççççççççççççççoooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkk  sevdim.

Gökhan  A*****

(İstanbul - 1980) Önceki versiyondan daha kullanışlı.

Seda  K*****

(Uşak - 1989) Çok beğendim en azından dinliyorsun istedğin gibi oynatıyosun durduruyorsun. bence öğrenmek için iyi bir takviye..

Elif  E****

(Ankara - 1990) Çok iyi gerçekten.

İhsan  O****

(Ankara - 1981) Etkili ve eğlenceli bir kelime ezberleme programı. Çok memnunum.

Sadık  P********

(Tekirdağ - 1998) Bence bu program gayet güzel. neden diyecek olursanız bu devirde kelime öğrenmek biraz zor ve çok keyifli değil. gördüğüm kadarıyla bu program grammer olsun,soru bankası olsun,reading olsun çok faydalı, kolay,keyifli ve akılda kalıcı.

Zeynep  T**********

(Giresun - 1989) Süpermiş yaa bayıldım :))

Cengiz  D******

(Amasya - 1966) 45 Yaşındayım.Kurumumun yönetmeliğine istinaden KPDS den 60 almam,Kurumumda kalabilmem için şarttır.Uzman İngilizceye bir yıl süre ile aboneliğim var.Sizin siteniz, önceki durumundan daha farklı, yararlı, tam anlamıyla öğretmeye yönelik olarak hazırlanmış.Şimdi ki halini beğendim.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Bahar  A********

(Ankara - 1986) Çok güzel olmuş elinize sağlık. Emeğinizze sağlıkk.

Serap  Y******

(Mersin - 1990) Basit bir dille anlatılmış ve özellikle "neyden" bahsettiğinizi anlamamız çok kolay çünkü türkçe bir sayfa.Farklı yaklaşımlarınız var ve bu da hem sizler hem de bizler için avantaj.Tebrikler.

Serdar  Ö*******

(Çorum - 1986) Daha işlevsel hoş olmuş tebrikler.

Tuqce  T*****

(Hatay - 1995) Çok güzel bir  program.

Betül  Y******

(Bursa - 1996) Harika olmuş siteniz.Tebrik ederim.Herkese faydalı olacağını umuyorum.

Mustafa  Ç*****

(Şanlıurfa - 1994) Gerçekten bana faydalı olabileceğine inanıyorum.

Burak  G******

(Kocaeli - 1983) Gerçekten çok başarılı.

Muhammet  K******

(Muş - 1992) Söyleyecek bir şey yok İngilizce öğrenmek istiyorsa müşteriler burdan başka yolu yok süper bir öğrenim sağlıyor.

Ayşegül  G********

(Isparta - 1986) Kesinlikle çok faydalı bir site...

Hadi  A******

(Ankara - 1964) Sayın yetkililer,My kelimeye yaklaşık bir aydır çalışıyorum oldukça faydasını gördüm. Eski versiyonu da güzeldi ancak yeni versiyonu çok daha güzel olmuş şu anda yeni vesiyonda çalışıyorum henuz olumsuz bir duruma rastlamadım. Çalışmaya devam ediyorum ileride olumsuz bir duruma rastlarsam veya tavsiyem olursa, ayrıca bildireceğim. Başarınızın devamını diliyrum. iyi günler..