Yorumlar

Gerçek Kullanıcıların Değerlendirmeleri

Abdullah  D*****

----- (K.K.T.C. - 1990) Gayet başarılı bir sistem oluşturulmuş ingilizce öğrenmek zor değil aslında biraz cesaret gerek bu site ile onu buldum.

Fatma  A******

----- (İstanbul - 1989) Çok teşekkür ederim. İngilizcemi oldukça iyi bir şekilde etkileyeceğini düşünüyorum. Sitede emeği geçen herkese teşekkürler.

Mesut  Ö*****

----- (Kocaeli - 1989) Böyle güzel bi site kurdugunuz için teşekkür ederim ve bu sitenin benim ingilizce ögrenmemde bana yardımcı olacagını düşünüyorum ve teşekkür ediyorum.

Demet  K*****

----- (İzmir - 1980) Merhaba bu site harika içerik sunuş seçimler hepside mükemmel her aktivitede büyük bir keyif aldım gerçekten zevkle eğlenerek öğrenmek bu olsa gerek, keşke daha önceden karşıma çıkmış olsaydı emeğinize sağlık ingilizcemi geliştirmemde bana büyük katkısı olacak.

Hakan  A****

(Ankara - 1972) İngilizce öğrenmek isteyipte bir türlü ilgilenemediğim ve hatta işten fırsat bulup kursa gidemediğim için sıkıntım vardı. internette gezerken bu siteyi gördüm, üye olup inceledim, bence çok başarılı. muhtemelen sıkıntılarımı çözecek, teşekkürler.

Beşir  K******

(Ankara - 1954) İyi bir site olduğunu söyleyebilirim.uzun yıllardır bu şekilde kelime öğrenmeyi düşünüyordum,teşekkürler,inanın hergün bu sayfadayım,devammmm.

Kenan  G********

(İstanbul - 1986) Sitenin çok faydalı olduğunu gördüm.herkesin öğrenme şeklinin aynı olmadığının farkına varılmış ve farklı yollar denenmiş olması çok güzel.

Neval  A*****

(İzmir - 1976) İngilizce öğrenmeye yeni başlayacağım , fakat nereden başlayacağımı bilmiyordum, bu siteyi tesadüfen buldum ve tam aradığım gibi bir içeriği var.Faydalı olacağına inanıyorum.

Neslihan  Ö*****

(Konya - 1986) Merhabalar... MyKelime ye ilk kez giriyorum ve şukadarını söyleyim bayıldım!! süper hem çok zevkli  hemde çok hızlı bişekilde öğrenip aklıda kalmasını sağlıyo..hazırlayanların ,emeği geçenlerin ellerine sağlık PERFECT!

Eray  G******

(Gaziantep - 1983) Gerçekten güzel bir site. Kelime öğrenmeyi çok kolaylaştırıyor. Saygılar...

Şahin  T****

(Şanlıurfa - 1982) Kelime öğrenmek burada çok eğlenceli ve kolay herkese tavsiye ederim.

Furkan samed  Ü****

(Ankara - 1995) MyKelime .com a  katıl İngilizcen gelişsin.........

Tuğba  Ö*****

(Ankara - 1991) Kelime alıştırmalarıyla gerçekten çok iyi öğreniyorum tavsiye ederim herkese.

Selami  T*****

(Adana - 1996) İngilizce çok geniş çaplı bir dil olduğu için öğrenmeyi çok istiyorum bu yüzden bu sitedeyim.

İsmail  T*****

(İstanbul - 1960) Sitenizi inceledigim kadarıyla olumlu oldugu kanatindeyim.

Serdar  K*****

(İstanbul - 1991) Bu site çok güzel bir site bu siteyi çok sevdim çok yararlı bir site.

Gülşen  K***

(İstanbul - 1975) Bu versiyon ile çalışmak çok verimli oldu benim için. Teşekkürler. 

Muhterem  Ö*******

(İstanbul - 1968) Daha yeni başlangıç yapacağım bu konuda arayıp ta bulamadığım bir site pc dergisinden ögrendim teşekkürler.

Zahide  A******

(Ankara - 1977) İngilizce öğrenmek isteyen insanlar bu programı takip ederlerse , İngilizce öğrenebeilirler.

Erdem  Z***

(İstanbul - 1982) İngilizce öğrenmek amacıyla birçok program denedim, bir çok siteye üye oldum ancak; mykelime.com daki kaliteyi ve kullanım kolaylığını diğerlerinde bulamadım, İngilizce öğrenmek isteyen tüm arkadaşlarıma şimdiden mail yoluyla sitenizi tavsiye ettim... Bizlere sunmuş olduğunuz bu hizmetten ötürü çok teşekkürler eder çalışmalarınızda başarılar dilerim...