Yorumlar

Gerçek Kullanıcıların Değerlendirmeleri

Zehra  E******

Öğrenci (Antalya - 1999) Bu siteyi bana kursuna gittiğim Gülgün BAŞAK öğretmenim söylemişti daha doğrusu kurstaki herkese söylemişti ben girdim kayıt oldum yaralı bir site oyunları çok güzel İngilizceye katkısı vardır.
TEŞEKKÜRLER....

Hatice  U****

Öğrenci (Karaman - 1995) Ağustostan Sonra Amerikada Okumak için sınava girecektim. Herşeyim çok mükemmel. Ana dilim Gibi konuşulanları anlıyorum cevap vermek çok kolay 9 yaşımdan beri İngilizceye merakım var ama gelgelelim Kelime bilgisine...Kara Kara düşünüp duruyordum. İşte bu site Herşeyime Yardımcı Oldu.

Hülya  K********

Öğrenci (Afyon - 1988) Gerçekten cok yararlı bir site. Bu siteye üye olmama vesile olan site sahiplerine cok teşekkür ediyorumm.

Gizem  *******

Öğrenci (İzmir - 1989) Bence de mükemmel bir site olmuş ellerinize sağlık:)))))))))))

Gözde  T*****

Öğrenci (Sakarya - 1991) Gerçekten çok güzel bir site hazırlamışsınız . . .

Ogün  Y*****

Makina teknolojisi (Ankara - 1988) Gerçekten çok zevkli ve eğlenci. Bimediğim kelimeleri bu site sayesinde öğreniyorum ve İngilizcemi geliştirmeme yardımcı oluyor :)

Kubilay  T********

Öğrenci (Ankara - 1989) Harika bir site, herkese üye olmasını öneririm her şey için çok teşekkür ediyorum bana yeniden İngilizce sevgisi aşıladı...

Zülal  A****

Öğrenci (İstanbul - 2000) Bana bu siteyi amcam önermişti benimde İngilizce derslerim başlayınca bir göz atıyım dedim ve girdim çok güzel bir site hazırlanmış herkese öneririm hem İngilizce hem bilgisayar! Teşekkürler MyKelime.com

Dilara  A*****

Öğrenci (İstanbul - 1999) Bence de bu site çok güzel benim İngilizce'mi geliştirmeme çok yardımcı oluyor.Teşekkürler MyKelime.com :)

Fevzi  E*******

Eğitimci (Ankara - 1964) Eğitimci olarak öğrenmeyi sağladığı ve dil üzerinde çalışanlara yararlı olacağını düşünüyorum. Emeği geçenleri kutlarım.

Sultan  E*******

Mali müşavir (İzmir - 1985) Bu site gercekten harika herkese öneririm.

İlke  D****

Öğrenci (İstanbul - 1997) Çok keyifli herkese tavsiye ederim. İlk kez sıkılmadan İngilizce çalıştım süper bir şey.

Selen  A*******

Öğrenci (Aydın - 1989) Gerçekten çok güzel bir site ve kelime öğrenmek çok rahat ve kolay herkese tavsiye ederim.

Abdullah  E*******

Serbest meslek (Ağrı - 1980) Bu site çok güzel her şey çok güzel, çok güzel, test oyunlar çok güzel bir site.

Reşat  Ö*******

Öğretmen (Hatay - 1989) Gerçekten çok kaliteli bir site özellikle kelime dağarcığınızı geliştirmek ve telaffuzunuzu güçlendirmek istiyorsanız kaçırmayın derim. Buradaki bilgileri ve çalışmalarımızı dil bilgisiyle pekiştirirsek İngilizce öğrenmek zevkli bir hale gelecek diye düşünüyorum.

Ebru  B********

Okutman (Isparta - 1982) İnsanı çalışmaya ve İngilizceyi zevkle öğrenmeye teşvik eden bir site.Bilgi ve emek paylaştıkça güzelleşir derler, bunun en iyi örneği MYKELİME. Sitenin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkürler.Gelişen ve geliştiren bir site olmanız dileğiyle

Mert  D*****

Öğrenci (Tokat - 2000) Çok güzel bir site çok az zamanda çok kelime öğrendim.

Ali  B*******

Öğrenci (Gümüşhane - 1989) Ben İngilizce çok öğrenmek isteyenlerden ancak bir türlü öğrenemeyenlerdenim inşallah sayenizde bu kompleksten kurtulacağıma inanıyorum şimdiden teşekkürler...

Ahmet  M******

Doktor (Ankara - 1980) Gerçekten çok güzel bir site özellikle sınavlara hazırlanan ve kelime öğrenmek için fazlaca zaman bulamayanlar için harika bir site. Herkese tavsiye ederim.

Serhat  K****

**** (Mersin - 1984) Daha dün üye olmama rağmen 100 e yakın kelime öğrendim. Modüllerin hepsi çok yararlı özellikle de oyun modülü. Toefl sınavına gönül rahatlığıyla giricem MyKelime.com sayesinde. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum.